Žijící skanzen

v Jindřichovicích pod Smrkem

Permakultura Seppa Holzera

25.10.2008

Každý, kdo se alespoň začal zajímat o alternativy při zemědělské činnosti, narazil na Seppa Holzera, sedláka z rakouských Alp, který dokázal díky principům permakultury skutečné zázraky.

Sepp Holzer přijal pozvání starosty Jindřichovic pod Smrkem Petra Pávka, aby se podělil o své bohaté zkušenosti v oblasti udržitelného zemědělství. A to využitelné nejen při farmaření ve velkém, ale i v drobném zahradničení doma na zahrádce nebo na balkónu.

  • Místo: Hejnice na Frýdlantsku, sál místního kina
  • Datum: sobota 25.10.2008
  • Čas: od 16:00
  • Trvání: cca 4 hodiny
  • Vstupné: 500,- Kč (zahrnuje i průběžné občerstvení domácí výroby)

Vzhledem k omezenému počtu míst a očekávanému zájmu zasvěcené i pozvané veřejnosti je prospěšné si místa zarezervovat. Rezervace adresujte Mirce Kolačné, buďto mailem nebo na mobil 604 777 977.

Možnost ubytování ze soboty 25.10. na neděli 26.10. je v hejnickém Mezinárodním centru duchovní obnovy a zajišťuje se individuálně (pozor, kapacita je omezená).

Prohlídka skanzenu

Od dubna do září je otevřeno vždy od úterý do neděle mezi desátou a sedmnáctou hodinou. Ve všedních dnech mimo prázdniny však doporučujeme i malým výpravám ohlásit se předem. Ohlášení u větších skupin je potřeba vždy. Pro skupiny je možné také domluvit pobyt, exkurzi, řemeslný, výtvarný, hudební či ekologický program na míru. Děkujeme

...