Žijící skanzen

v Jindřichovicích pod Smrkem

Permakultura Seppa Holzera

25.10.2008

Každý, kdo se alespoň začal zajímat o alternativy při zemědělské činnosti, narazil na Seppa Holzera, sedláka z rakouských Alp, který dokázal díky principům permakultury skutečné zázraky.

Sepp Holzer přijal pozvání starosty Jindřichovic pod Smrkem Petra Pávka, aby se podělil o své bohaté zkušenosti v oblasti udržitelného zemědělství. A to využitelné nejen při farmaření ve velkém, ale i v drobném zahradničení doma na zahrádce nebo na balkónu.

  • Místo: Hejnice na Frýdlantsku, sál místního kina
  • Datum: sobota 25.10.2008
  • Čas: od 16:00
  • Trvání: cca 4 hodiny
  • Vstupné: 500,- Kč (zahrnuje i průběžné občerstvení domácí výroby)

Vzhledem k omezenému počtu míst a očekávanému zájmu zasvěcené i pozvané veřejnosti je prospěšné si místa zarezervovat. Rezervace adresujte Mirce Kolačné, buďto mailem nebo na mobil 604 777 977.

Možnost ubytování ze soboty 25.10. na neděli 26.10. je v hejnickém Mezinárodním centru duchovní obnovy a zajišťuje se individuálně (pozor, kapacita je omezená).

Prohlídka skanzenu

Od října do konce března máme již zavřeno. Otevíráme opět 1.4.2018. Je však možné po telefonické dohodě pro větší skupiny domluvit pobyt, exkurzi, řemeslný, výtvarný, hudební či ekologický program na míru. 

...