Žijící skanzen

v Jindřichovicích pod Smrkem

Kurz drátkování

23.7.2010 – 24.7.2010

Zveme vás na další akci do jindřichovického skanzenu a to na kurz drátkování, tedy zdobení a zpevňování skleněných, keramických a popř. jiných nádob pomocí vzorů z drátků.

Vyučovat bude lektorka z Plzně, a tím je daná cena, která by měla pokrýt zejména její cestovné. Je možné přijít na jednu lekci, tedy buď v pátek 23.7. od 9 do 13 hod., nebo tentýž den od 14 do 18 hod., a nebo v sobotu 24.7. od 14 do 18 hod. V tom případě je cena kursu 250 Kč. Můžete přijít i na dvě lekce, tedy buď obě v pátek a nebo jednu v pátek a druhou v sobotu. V tom případě máte vstupné za 400Kč. Kromě zmíněného cestovného a lektorného cena obsahuje i materiál, tedy drátky a nějakou lahvičku, kterou lektorka doveze, pokud nebudete mít svoji.

Na akci se není nutné hlásit, i když samozřejmě můžete, čímž budeme mít aspoň rámcový přehled o počtu účastníků. Pokud však chcete hlídat děti během kursu a třeba jídlo, popř. ubytování, ozvěte se určitě.

Prohlídka skanzenu

Od října do konce března máme již zavřeno. Otevíráme opět 1.4.2018. Je však možné po telefonické dohodě pro větší skupiny domluvit pobyt, exkurzi, řemeslný, výtvarný, hudební či ekologický program na míru. 

...