Žijící skanzen

v Jindřichovicích pod Smrkem

Kurz drátkování

23.7.2010 – 24.7.2010

Zveme vás na další akci do jindřichovického skanzenu a to na kurz drátkování, tedy zdobení a zpevňování skleněných, keramických a popř. jiných nádob pomocí vzorů z drátků.

Vyučovat bude lektorka z Plzně, a tím je daná cena, která by měla pokrýt zejména její cestovné. Je možné přijít na jednu lekci, tedy buď v pátek 23.7. od 9 do 13 hod., nebo tentýž den od 14 do 18 hod., a nebo v sobotu 24.7. od 14 do 18 hod. V tom případě je cena kursu 250 Kč. Můžete přijít i na dvě lekce, tedy buď obě v pátek a nebo jednu v pátek a druhou v sobotu. V tom případě máte vstupné za 400Kč. Kromě zmíněného cestovného a lektorného cena obsahuje i materiál, tedy drátky a nějakou lahvičku, kterou lektorka doveze, pokud nebudete mít svoji.

Na akci se není nutné hlásit, i když samozřejmě můžete, čímž budeme mít aspoň rámcový přehled o počtu účastníků. Pokud však chcete hlídat děti během kursu a třeba jídlo, popř. ubytování, ozvěte se určitě.

Eco-Art Tourism - Step Ahead. 2nd Visegrad Eco Youth Meeting

2.7.2017 – 30.7.2017

Ve spolupráci s polskou organizací „Fundacja na rzecz wspierania kultur alternatywnych i ekologicznych“ pořádáme mezinárodní EKO-ART WORKCAMP v rámci Višegradského projektu.

...