Žijící skanzen

v Jindřichovicích pod Smrkem

Eco-Art Tourism - Step Ahead. 2nd Visegrad Eco Youth Meeting

2.7.2017 – 30.7.2017

Ve spolupráci s polskou organizací „Fundacja na rzecz wspierania kultur alternatywnych i ekologicznych“ pořádáme mezinárodní EKO-ART WORKCAMP v rámci Višegradského projektu.

Dobrovolníci z České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska a Ukrajiny se během 28 dní budou moct zúčastnit zajímavých hudebních, tanečních i rukodělných workshopů, při kterých budou objevovat kulturní i turistickou rozmanitost regionu „Višegradské čtyřky" a Ukrajiny. Součástí akce budou nejen workshopy, ale i setkání, výlety, exkurze, aktivní diskuze, tvorba bookletu o "Eco-Art" turistických cílech, příprava výstavy Land Art a také společná příprava a vytváření letošního mezinárodního uměleckého Festivalu semínek 2017.

Na workcamp je možné se přihlásit (hledá se celkem 30 účastníků, 6 z České republiky). Více informací najdete v angličtině zde.

Prohlídka skanzenu

Od října do konce března máme již zavřeno. Otevíráme opět 1.4.2018. Je však možné po telefonické dohodě pro větší skupiny domluvit pobyt, exkurzi, řemeslný, výtvarný, hudební či ekologický program na míru. 

...