Žijící skanzen

v Jindřichovicích pod Smrkem

Eco-Art Tourism - Step Ahead. 2nd Visegrad Eco Youth Meeting

2.7.2017 – 30.7.2017

Ve spolupráci s polskou organizací „Fundacja na rzecz wspierania kultur alternatywnych i ekologicznych“ pořádáme mezinárodní EKO-ART WORKCAMP v rámci Višegradského projektu.

Dobrovolníci z České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska a Ukrajiny se během 28 dní budou moct zúčastnit zajímavých hudebních, tanečních i rukodělných workshopů, při kterých budou objevovat kulturní i turistickou rozmanitost regionu „Višegradské čtyřky" a Ukrajiny. Součástí akce budou nejen workshopy, ale i setkání, výlety, exkurze, aktivní diskuze, tvorba bookletu o "Eco-Art" turistických cílech, příprava výstavy Land Art a také společná příprava a vytváření letošního mezinárodního uměleckého Festivalu semínek 2017.

Na workcamp je možné se přihlásit (hledá se celkem 30 účastníků, 6 z České republiky). Více informací najdete v angličtině zde.

Prohlídka skanzenu

Prohlídka skanzenu je možná od úterý do neděle vždy mezi 10. a 17. hodinou. Skupiny dětí i dospělých si mohou domluvit i program na míru (tradiční dovednosti a řemesla nebo hudební či výtvarné dílny). Po domluvě můžeme připravit i občerstvení.

...