Žijící skanzen

v Jindřichovicích pod Smrkem

logo

PROGRAM festivalu ZDE

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

VSTUPENKA NA CELÝ FESTIVAL S PLNOU PENZÍ - NEJVÝHODNĚJŠÍ

Zahrnuje vstup na celý program festivalu se zdravou a chutnou veganskou stravou (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a s noclehem ve stanovém městečku.

Vstupenka s jídlem  2 800,- KOUPIT (na místě 3 000,-)
Vstupenka bez jídla  1 750,- KOUPIT (na místě 1 950,-)

VSTUPENKA VÍKENDOVÁ

Pokud Vám to práce nebo jiné povinnosti nedovolí, pak přijeďte alespoň na víkendový program, který si můžete užít s jídlem (3x denně veganská strava s možností vegetariánské snídaně) a s noclehem ve stanovém městečku. Přijezd je možný už v pátek po 19hod.

Vstupenka s jídlem  2 100,- KOUPIT (na místě 2 300,-)
Vstupenka bez jídla  1 500,- KOUPIT (na místě 1 700,-)

DENNÍ VSTUPENKA

A pokud Vás zaujme jenom část programu anebo si nemůžete dovolit tady být celou dobu, pak je pro Vás připraveno denní vstupné s veganskou stravou (3x denně) a s možností vegetariánské snídaně. Příjezd je možný už den předem po 19hod.

Vstupenka s jídlem  1 300,- KOUPIT (na místě 1 500,-)
Vstupenka bez jídla  950,- KOUPIT (na místě 1 150,-)

SLEVY:
studenti, důchodci a ZTP30% sleva
děti do 120cm vstup zdarma
do 18ti let 50% sleva

Poznámka: Sleva se poskytuje pouze na cenu vstupného, ne na jídlo. Nárok na slevu prokážete u vstupu dokumentem s fotografií.

Hlídání dětí s programem (300,-/den nebo 50,-/hod.)

STORNO PODMÍNKY: V případě, že se Vám nečekaně změní pláný, pak Vám do 11.srpna vrátíme 50% vstupného, po tompto datu činí storno poplatek 90%. Vstupné je možné převést na jinou osobu.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Prohlídka skanzenu

Od dubna do září je otevřeno vždy od úterý do neděle mezi desátou a sedmnáctou hodinou. Ve všedních dnech mimo prázdniny však doporučujeme i malým výpravám ohlásit se předem. Ohlášení u větších skupin je potřeba vždy. Pro skupiny je možné také domluvit pobyt, exkurzi, řemeslný, výtvarný, hudební či ekologický program na míru. Děkujeme

...